Simon Tiborra, a Fradi örökös bajnokára emlékeztek

A Ferencvárosi Torna Club örökös bajnoka, Simon Tibor halálának 22. évfordulóján a szurkolók óriási tömege gyűlt össze, hogy tiszteletüket fejezzék ki a klub legendás alakja előtt.

Simon Tibor, a Ferencváros egykori játékosa, aki három-három bajnoki címet, Magyar Kupát és Szuperkupát nyert a csapattal, és része volt az 1995-ben a Bajnokok Ligája csoportkörébe jutott együttesnek, 2002. április 23-án vesztette életét, miután brutális támadás áldozata lett. A Green Monsters, a Fradi szurkolói csoportja, április 23-án, a tragikus esemény helyszínén, a Mammut üzletház Lövőház utcai oldalánál tartott megemlékezést.

Ez a nap nemcsak a klub, hanem a magyar futball egyik legsötétebb pillanatait idézi, amikor is a sportoló életét a kegyetlen valóság szakította meg. A megemlékezésen részt vevő szurkolók tömege és a helyszínen készült fotók tanúsítják, milyen mély nyomot hagyott Simon Tibor a Ferencváros és a magyar futballtörténelemben.