Ma tartották a férfi Eurokupa selejtezőjének első fordulóját, amikor is a mieink a szerb Partizan Beugraddal csapott össze Szirakúzában. Az MTI beszámolója szerint a Szolnoki Dózsa kifejezetten jó lendülettel kezdte el a mérkőzést.

Az első negyedet 4-1-re a szolnoki csapat nyerte.

A meccset azonban nem fújták le az első 7 perc után. Igaz, előnyüket megőrizték a harmadig negyedig. A mindössze egy gólos harmadik játékrészt követően azonban végül csak a negyedik negyedben sikerült fordítania a szerbeknek, és azt az előnyüket ők már megőrizték. A meccs végeredménye 10-8 lett.

A Szolnoki Dózsa 8 találatából hármat Pásztor Mátyás könyvelhetett el.

Még ma a vízbe ugranak a mieink a francia Pays d'Aix Natation, szombaton az olasz Ortigiával mérkőznek majd meg, míg a kör utolsó meccse a görög NC Idraikosszal vár a Szolnoki Dózsára.